SERJ TANKIAN I JEGO ŻONA ANGELA CHARYTATYWNIE DLA RODZIN W ARMENII

SERJ TANKIAN I JEGO ŻONA ANGELA CHARYTATYWNIE DLA RODZIN W ARMENII

Po raz drugi Serj wraz ż żoną Angelą pomagają rodzinom w ciężkiej sytuacji w okresie noworocznym.
Jak podaje serwis Armenpress, ze względu na darowiznę, wraz z 215 rodzinami Orran, kolejne 212 potrzebujących rodzin otrzymało duże ilości żywności. Rodziny zostały wybrane spośród miast Gyumri, Vanadzor i odległych wiosek.
Proces selekcji i dystrybucji był wspierany przez organizacje Teach, Armenia i Women Resource Centre.

Dodatkowo poniżej możecie zobaczyć jedną z wielu akcji charytatywnych do jakich przyłączał się wokalista System Of A Down, utworu którego może nie mieliście okazji do tej pory usłyszeć.
„We Are” dotyczy harmonii muzycznej inspirującej „rewolucję w kierunku harmonii społecznej” i jest poświęcona Melson Mandeli i pamięci Lucky Dube. Piosenka pojawiła się 18 lipca, czyli dzień urodzin Nelsona Mandeli. Wszystkie wpływy zostały przekazane na rzecz Buskaid, organizacji charytatywnej zapewniającej bezpłatne lekcje muzyki i instrumenty dla dzieci w RPA.

Tankian skomentował swoje zaangażowanie w utwór, stwierdzając, że „Muzyka uratowała mi życie i ma potencjał, by stworzyć pozytywną zmianę we wszystkich tych małych dzieciach, które usiłują usłyszeć i przetrwać”.
Utwór, w którym brał udział Tankian, Townsend (z zespołu Strapping Young Lad) i Ihsahn (zespół Emperor), został napisany przez Ray’a Holroyda, brytyjskiego dziennikarza i założyciela Revolution Harmony w Vancouver jako sposób, by jego uczniowie mogli sprzedawać swoją muzykę i przekazywać zyski na cele charytatywne.
Według Raya „Revolution Harmony to spełnienie marzeń, to idealne harmonijne połączenie moich dwóch powołań: robienia muzyki i dokonywania pozytywnych zmian w świecie”.

~ - autor: soadnews w dniu 13 stycznia, 2018.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: