SZARZY LUDZIE PRZYPOMINAJĄ O SWYM ISTNIENIU

SZARZY LUDZIE PRZYPOMINAJĄ O SWYM ISTNIENIU

Po bardzo długiej przerwie, John Dolmayan opublikował aktualizację odnośnie solowego projektu, który współtworzy wraz Jamesem Hazleyem. W aktualizacji projektu finansowanego w sporym stopniu przez fanów, przeczytać możemy:

„Cześć wszystkim, dziękuję za Waszą cierpliwość. Jesteśmy w studiu, kontynuując pracę nad tym projektem, aby uczynić go jak najlepszym. Nasi dobroczyńcy będą otrzymywać nagrody, gdy tylko to będzie możliwe. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą muzyką.

Te zdjęcia zostały zrobione wczoraj pracowaliśmy nad wokalami do jednego z utworów.”

W aktualizacji zamieszczono również poniższe zdjęcia:

Zamieszczono też wideo ukazujące jak przebiega praca w studiu. Na nagraniu możemy usłyszeć sampel utworu, który pokazuje nieco bardziej rozwiniętą technikę gry na dzwonku talerza perkusyjnego „ride”, którą Dolmayan zadebiutował w refrenach ścieżki „Revenga” z albumu „Mezmerize”. Jak widzimy, lata ciszy przeistoczyły się w lata praktyk nie tylko dla wokalisty i gitarzysty SOAD, ale również dla garowego.

Link
Przypomnijmy… These Grey Man to solowy projekt perkusisty SOAD, współtworzony z Jamesem Hazley’em. Zawierać on będzie covery wielu klasycznych utworów (m.in Madonny), a także zrzeszy kilku wokalistów, którzy udzielą się na nim. Jak dotychczas nieoficjalnie wiadomo o Jamesie Hazley’u, Frankym Perezie (Scars On Broadway/Apocalyptica), a także o którymś z pozostałych członków System of a Down, który pojawi się gościnnie na albumie. Premiera wydawnictwa wciąż nie ma swojej daty.

Poniżej wykonanie spod ręki i strun głosowych Jamesa Hazley’a.

~ - autor: soadnews w dniu 13 marca, 2017.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: