NOWY PROJEKT SOADVideosPL

NOWY PROJEKT SOADVideosPL

Miło jest nam poinformować, że przy współpracy SOADsite powstał nowy projekt na kanale Youtube, który będzie skupiał tłumaczenia do utworów zespołu System Of A Down a także pobocznych projektów. Na kanale SOADVideosPL znajdziecie także fanowskie klipy, wywiady, nigdzie niepublikowane materiały, bądź niepublikowane wcześniej na youtube koncerty z dawnych lat.

Zachęcamy do subskrybowania!

Pierwszy materiał który wam udostępniamy dotyczy zeszłorocznej trasy ‚Wake Up The Souls’. Tłumaczenie którego nigdzie nie można było znaleźć zostało stworzone dzięki pomocy mojego przyjaciela ormiańskiego pochodzenia, któremu bardzo chciałem podziękować za świetnie wykonaną pracę. „Daviddo DH” który podobnie jak my uważa że ‚misja’ System Of A Down powinna dotrzeć do jak największej liczby osób, w czym ma pomóc wyżej wspomniany kanał. Zachęcamy do lajkowania, subskrybowania, przekazywania materiału znajomym bądź pokazania własnej rodzinie, że ten mocny kwartet to nie tylko ostra muzyka dla młodzieży, ale także ważna historia do przekazania i ujawnienia jej ignorancji przez ‚postępowe’ rządy w imię interesów, dążące do tych samych skutków jakie miały miejsce na przestrzeni całej historii ludzkości.
Na końcu nagrania możecie przejść do utworu ‚Holy Mountains’ podczas występu w Polsce 13 sierpnia 2013 roku, gdzie Serj Tankian odniósł się ‚choroby’ występującej w naszym świecie jaką jest ludobójstwo, oczywiście również z pełnym tłumaczeniem!
DOŁĄCZ DO NAS, KIEDY BUDZIMY DUSZE!

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Grudzień 26, 2016.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: