DARON MALAKIAN ZAGRA Z MILLENNIALS SWOJĄ MUZYKĘ!!

Zespół Millennials ogłosił, że za 2 tygodnie, 18-sierpnia, w czwartek, o godzinie 22:00 czasu lokalnego Los Angeles, wystąpi wspólnie z Daronem Malakianem pod dachem słynnego klubu Troubadour: żródło

Scena ugości Darona w charakterze co-wokalisty i da również szansę młodszemu zespołowi zagrać utwory Malakiana z jego udziałem – zamysł prowadzi do stworzenia wymieszanej setlisty z repertuarów obu stron artystów. Wydaje się być zatem niemal oczywiste, że usłyszymy muzykę Scars on Broadway, lecz nie jest też wykluczone, że i System of a Down trochę zabrzmi, biorąc pod uwagę, że wydarzenie promowane jest również przez oficjalny fanpage Facebook SOAD.

Bilety oraz więcej szczegółowych informacji znajdziecie pod oficjalnym adresem klubu: http://www.troubadour.com

Organizatorem wydarzenia jest K’noup Tomopoulos, znany głównie jako frontman zespołu Viza.

Obecnie K’noup prowadzi własny projekt o nazwie „K’noup Presents” pomagając różnym artystom w występach na terenach „miasta aniołów”.
W szeregach Millennials odnajdziemy natomiast Orbela Babayana – gitarzystę z Viza.
W niedalekiej przeszłości obaj panowie mieli styczność z Serjem Tankianem we współpracy przy utworze „Victor” oraz supportując na trasie promującej album „Harakiri” – współpraca ta zaowocowała zwiększeniem się „rodziny” artystów ormiańskich na terenie Los Angeles, więc nie byłoby raczej zbytnią przesadą sądzić o istnieniu rzekomych następstw takich znajomości, czego rezultatem będzie nadchodzący koncert Malakiana i Millennials.

Na koniec pozostawiam ciekawostkę dla wiedzy, iż „Victor” został odegrany w pełnym składzie i profesjonalnie zarejestrowany właśnie w klubie Troubadour:

//NOMAD

~ - autor: soadnews w dniu Sierpień 3, 2016.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: