SERJ I VIDAL BRZEGI RWĄ, CZYLI TAJEMNICZE INFORMACJE

SERJ I VIDAL BRZEGI RWĄ, CZYLI TAJEMNICZE INFORMACJE

Lucas Vidal to producent z Hiszpanii, który ma własne studio w Los Angeles.
Lucas pochwalił się wczoraj instagramowym zdjęciem z Serjem Tankianem, komentując je krótkim opisem:

„Poważna praca w studio z System of a Down”

To bardzo ciekawa informacja o tym, że Serj współpracuje z Vidalem nad czymś wspólnym, jednak odnośnik, że to praca z System of a Down radzimy jeszcze potraktować z dystansem.
Podobna rzecz do powyższej wydarzyła się już kilka dni temu za sprawą Jasona Forda, który to spotkał Darona Malakiana w jednym z kasyn Los Angeles. Nie było tu mowy o żadnej współpracy muzycznej, lecz o udostępnionym społeczności przez socjologa zdjęciu z hashtagami, iż

„dobrze było usłyszeć, że System of a Down jest w trakcie procesu pisania nowej muzyki”

– jest to informacja bardzo ogólna, która może oznaczać wszystko i nic, ponieważ przez ostatnie lata Ormianie wielokrotnie próbowali wytłumaczyć fanom, że aby nowy album powstał, cały zespół musi tego chcieć, a pierwiastki twórcze same mają zacząć układać się w jedną całość, aby to rzeczywiście był SOAD naszych czasów, więc może dziać się to na każdej przestrzeni czasowej.
Dużym prawdopodobieństwem zatem jest nadinterpretacja usłyszanych przez Forda słów i natychmiastowa chęć podzielenia się tą euforią, która nie musi oznaczać nieprawdy (czego byśmy sobie wszyscy życzyli), jednak czas pokaże, czy obecna „cisza” w działalności zespołu jest celowym zabiegiem w procesie twórczym.
Patrząc nieznacznie wstecz przypominamy sobie, że John Dolmayan praktykuje swoje perkusyjne rzemiosło tworząc „These Grey Men„, z kolei całkiem niedługo także Tankiana czeka rozgrzewkowe „do-re-mi” wobec symfonii ORCA (Link).

Nie wszystko jednak, w czym udzielał się twórca Elect The Dead znalazło swoje wydawnictwo, a przykładem jest tu wspomniana 2 lata temu kolaboracja z artystą Aviciim (Link), który de facto wydał rok temu swój album „Stories„, któremu dedykowane było owe zaangażowanie (być może nagrany materiał z Serjem znajdzie jeszcze swoją przyszłość).

//NOMAD

~ - autor: soadnews w dniu Lipiec 12, 2016.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: