„NO MAN’S LAND”, „THESE GREY MEN”, „DARON MALAKIAN” ORAZ „SHAVO ODADJIAN” – KOMPILACJA AKTUALNOŚCI

Począwszy od najważniejszego, czyli od muzyki, ponownie zwracamy uwagę na temat projektu „No Man’s Land” kompozytora Johna Psathasa.
Jak w całości brzmi to dzieło, mamy okazję w końcu przekonać się o tym sami, dzięki udostępnionemu materiałowi:

https://player.vimeo.com/video/166670579

W krótkim przypomnieniu „No Man’s Land” jest kolaboracją 150-artystów z całego świata, aby 70-minutowym obrazem muzycznym upamiętnić I Wojnę Światową. Film zabiera muzyków w miejsca dawnych bitew, a jego premiera na żywo obejmowała serię występów orkiestralnych w Nowej Zelandii.
W projekcie wziął udział również Serj Tankian, aby wraz z polską śpiewaczką oraz skrzypaczką Joanną Kosakowską współpracować barwami swoich głosów (co bezpośrednio rozpoczyna się w czasie 1h i 7-minuty powyższego video).

AKTUALIZACJA 2016.07.22 !!
Premiera wersji ukazującej perspektywę zaangażowanych muzyków, biorących udział w projekcie:
https://player.vimeo.com/video/173399574
———————————————————————————

Kolejną ważną informację obwieścił nam John Dolmayan, informując na oficjalnym profilu Facebook, że linie gitarowe do projektu „These Grey Men” (z wyjątkiem basu) zostały ukończone – przerywając tym samym 3-miesięczną ciszę w temacie.

Współpraca Dolmayana i Hazleya to jednak nie jedyna przyszłość muzyczna znanych nam artystów.. interesującą cegiełkę raz po raz dokłada również Daron Malakian, zwracając techniczną uwagę, że wokół niego również coś wisi w powietrzu – niedawno bowiem gitarzysta założył swój profil na Facebooku (niewątpliwie zaskoczywszy fanów, którzy znają jego stosunek do mediów społecznościowych), teraz natomiast przyszła kolej na konto na Instagramie i… rejestrację domeny daronmalakian.com ! Co to może oznaczać? Nie wiadomo (choć każdy fan Scars on Broadway ma w głębi duszy nadzieję, że projekt ten zostanie w końcu jakoś konkretnie ogarnięty).

A Shavo? A Shavo Odadjian znalazł się na okładce czerwcowego magazynu One West, więc jeśli znajdą się tam interesujące szczegóły, przeczytacie o nich u nas już wkrótce!

~ - autor: soadnews w dniu 5 czerwca, 2016.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: