WDOWA PO FRONTMANIE STATIC X- NIE ŻYJE

Ubiegłej nocy w wieku 33 lat zmarła Terra Wray Static- wdowa po Waynie Static, który odszedł w listopadzie 2014r. z powodu zabójczej mieszanki leków psychotropowych oraz alkoholu. Według nieoficjalnych wiadomości było to samobójstwo, a sama Terra miała zostawić list pożegnalny, nie mogąc się wciąż pogodzić z odejściem męża.

Terra Wray Static była nieodłącznym elementem codzienności frontmana Static X, a także pod koniec działalności jego formacji, nieoficjalnie piątym członkiem zespołu będącym w jego cieniu, gdyż poza nieustanną trasą z zespołem, była częścią choreografii występów- poprzez swój taniec, a także wystąpiła w teledysku Static X.

Po rozpadzie zespołu, wspierała męża w wydawaniu jego solowego projektu Pighammer, na którym wystąpiła w teledysku oraz nagrała kilka linii wokalnych na płytę. Była częścią każdego wywiadu z Waynem oraz każdego występu, solowego zespołu Wayne’a, tańcząc na nim.

Po śmierci małżonka, Terra zorganizowała koncert-memoriał, na którym znani nu-metalowi muzycy, upamiętnili śmierć swego przyjaciela. Była jedyną osobą, której mąż zdołał pokazać przed śmiercią swój drugi, solowy album oraz która obiecała go wydać dla fanów, podtrzymując tym pamięć swego ukochanego.

Dla przypomnienia, zespół Static X wielokrotnie dzielił trasy z System of a Down, będąc w przyjacielskich stosunkach z zespołem.

//MIXER

~ - autor: soadnews w dniu 15 stycznia, 2016.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: