POGŁOSKI ZE ŚWIATA SYSTEM OF A DOWN

TRASA EUROPEJSKA W 2016 ROKU??

Wpierw pragnę zacząć od plotki, która pojawiła się zaraz po zakończeniu ostatniej trasy przez zespół. Jak donoszą francuskie media, System of a Down wystąpi w czerwcu 2016 roku na festiwalu Hellfest we Francji, pośród zespołów takich jak Rammstein, Linkin Park czy AC/DC. Jeśli plotka okaże się prawdą, będzie zwiastować serię koncertów w Europie, o której wspominałem nie tak dawno w newsie, za pośrednictwem przypuszczeń jednego z przyjaciół zespołu, który od pewnego czasu wyrusza z nimi w trasy. Trzymajmy więc mocno kciuki, by w razie trasy nie zapomniano i o naszym kraju! Link do informacji z francuskiej prasy internetowej.

CO DALEJ ZE SCARS ON BROADWAY?

Jeden ze szczęśliwych, brazylijskich fanów miał okazję dzielić ten sam hotel, w którym nocował System of a Down z załogą. Przed występem na Rock In Rio w Rio de Janeiro wykorzystał moment, w którym formacja opuszczała hotel. Po zdobyciu autografów i gitarowych kostek, spytał Darona Malakiana „Co dalej ze Scars On Broadway?”, na co sam Daron z kamienną miną odparł iż jego serce aktualnie poświęcone jest tylko zespołowi System of a Down. Świadkiem samych słów był Jules Pampena- perkusista Scars On Broadway, który pełni aktualnie rolę jednego z technicznych Malakiana. Jak więc można się łatwo domyślić…nowy album Scars On Broadway nie ujrzy światła dziennego prędzej, niż nowy album System of a Down. Być może także Daron wykorzysta któreś z utworów SOB, o jakich fani nie mieli dotychczas pojęcia istnienia, by zasilić nowy album SOAD? Czas pokaże…

SZÓSTY ALBUM SYSTEM OF A DOWN- JAK PRZEBIEGAJĄ PRACE?

W niedawnym wywiadzie w brazylijskim magazynie, poświęconym cięższym brzmieniom, John Dolmayan wspomniał nieco o nowym albumie podsumowując temat: ” Pracujemy nad tym aktualnie. Ten proces zajmie nam tak długo, jak będzie to tylko konieczne, ponieważ chcemy stworzyć album, który po dziesięciu latach nie wydawania niczego, stanie się czymś, w co my naprawdę wierzymy. Rozpoczęliśmy rozmowę o muzyce, zaczęliśmy sobie pokazywać wzajemnie muzykę, więc proces się rozpoczął, ale to trochę zajmie. Nie mamy żadnej konkretnej daty wydania albumu” (screeny wywiadu z Johnem, dzięki uprzejmości użytkownika bartuq : Link Link Link ). W wywiadzie przeprowadzonym z Johnem na Rock In Rio, perkusista SOAD podsumował sprawę w podobny sposób: „[…]odliczam każdy rok od premiery naszego ostatniego albumu. [..]nowy album zostanie wydany wtedy, gdy stworzymy coś, co będzie dobre”. Jeden ze współpracowników zespołu twierdzi, że słyszał trzy nowe utwory zespołu i ma nadzieję, że formacja wejdzie do studia w przyszłym roku. O istnieniu nowych utworów opowiadał już sam Shavo, aczkolwiek ciężko być przekonanym co do daty wejścia Ormian do studia. Z każdym kolejnym rokiem przesuwa się ona o następny. Miejmy nadzieję, że proces twórczy nabierze tempa, a fani będą mogli się cieszyć upragnionym, szóstym albumem System of a Down, na który czekają już ponad 10 lat.

//MIXER

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Październik 11, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: