LUDOBÓJSTWO ORMIAN, RAPERSKI DEBIUT BASISTY SOAD I PRZYJAŹŃ- WYWIAD Z ZESPOŁEM ACHOZEN

W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez magazyn Rolling Stone z Shavo Odaddjianem oraz RZA z Wu Tang Clan, dowiedzieć się możemy wiele szczegółów związanych z premierą debiutanckiego albumu Achozen, która ma miejsce dopiero po blisko dekadzie. Najciekawszą z ciekawostek jest to, że inspiracją do finalnego wydania materiału, jest setna rocznica ludobójstwa Ormian, która uświadomiła członkom projektu, że oto nadeszła najwyższa pora i czas na ujawnienie swych dzieł! Dowodem inspiracji ludobójstwem Ormian, będzie utwór o tytule „Fabricated Lies”, poświęcony w całości tej tematyce.

Wywiad z panami opowiada również o podziale ról w projekcie, gdzie tym razem RZA chciał zostać głównym wokalistą, powierzając Shavo całą pracę nad produkcją beatów i części instrumentalnej albumu oraz serwując mu wiele nieprzespanych nocy z powodu pracy nad materiałem. Z całą pewnością Shavo miał okazję wykazać się swymi umiejętnościami, a także zdobył okazję by włożyć swe całe serce w projekt-odskocznię od System of a Down, zajmując się nie tylko tworzeniem muzyki, jak również jej dystrybucją oraz oprawą graficzną (obrazy promujące wydawnictwo, stworzył sam Shavo).

Magazyn Rolling Stone wspomniał również o debiucie Shavo w roli rapującego wokalisty. RZA chwali zdolności swego kompana, określając jego styl rapu na ten, który kojarzony jest raperom z lat osiemdziesiątych. Poza znanym wszystkim już utworem „Salute/Sacrifice” gdzie momentami słyszymy Shavo rapującego zwrotki, muzycy wspominają o utworze „That’s The Zone”, który jest pierwszym tworem basisty SOAD, gdzie również udziela się on wokalnie.

Pomijając temat Achozen, wywiad również kieruje się na tegoroczne ścieżki zespołu System of a Down, zahaczając o temat trasy Wake Up The Souls, a także nowego albumu System of a Down.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Link

~ - autor: soadnews w dniu Lipiec 8, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: