PODSUMOWANIA PRZED NAJWAŻNIEJSZYM KONCERTEM!!

PODSUMOWANIA PRZED NAJWAŻNIEJSZYM KONCERTEM!!

Za nami 7 koncertów trasy „Wake Up The Souls„, a pozostał już tylko jeden, ten najważniejszy, na Placu Republikańskim, w Erywaniu, w Armenii, na który sam zespół czekał lata!

Podsumowując trasę przed show (które stanie się unikatowym), zwróćmy uwagę na setlistę, niosącą sporo niespodzianek od występu w Los Angeles bieżącego roku.

Zespół obiecał nam 32 utwory, a grane było od 33 do 36 łącznie z cover’ami. Nie były to zatem setlisty takie same na każdym koncercie, ponieważ band dawał smaczki, które czyniły każdy z tych koncertów wyjątkowymi. Poza specjalnie zagranymi DAM, Roulette, Der Vorgomia, Kez Yem Hishoum, Sultans Of Swing czy ATWA, mieliśmy okazję doświadczyć wielu utworów, których SOAD nie grał już dawno (Chic ‚N’ Stu, Bubbles, Marmalade, Jet Pilot, CUBErt) i absolutnych nowości w ich wykonaniu na żywo, czyli „U-Fig” oraz fragmentu „Dreaming„.

Podczas trasy działo się również wiele w temacie „Ludobójstwa Ormian” (zapraszamy do poprzedniego news’a: Link ), a ostatnimi osiągnięciami, których nie mieliśmy jeszcze okazji przedstawić jest formalne rozpoznania „Ludobójstwa” przez Niemcy oraz petycja do rządu Nowej Zelandii także w tej sprawie, do której podpisania zachęcamy:

LINK DO PETYCJI

Poniżej przypominamy, jak wygląda oficjalna setlist’a kwietniowej trasy System Of A Down:

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Kwiecień 21, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: