NOWY WYWIAD Z SHAVO POTWIERDZA NOWE UTWORY NA „SYSTEM OF A DOWN”!!

NOWY WYWIAD Z SHAVO POTWIERDZA NOWE UTWORY NA "SYSTEM OF A DOWN"!!

Madcap Music Review pojawiło się nagranie najnowszego wywiadu, przeprowadzonego z Shavo Odadjian’em, w którym na pytanie redaktora o powrót System Of A Down do studia basista odpowiada:

„Tak, jest na to bardzo dobra szansa. Nie mam żadnych terminów na nagrywanie. Napisaliśmy kilka utworów – zachowaliśmy je dla siebie. Wracamy do stanu bycia razem.”

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że zespół stara się w końcu zreasumować swój powrót, trwający od 2011 do 2014 roku poprzez trasę „Reunion”.
Serj Tankian wspominał kiedyś, że proces organizacji nowego krążka to średnio trzy lata, na które składa się element nagraniowy, wydawniczy, promocyjny oraz trasa koncertowa, dlatego zastanawiające jest, że kolejne koncerty SOAD nie będą już sygnowane jako „Reunion Tour” (od show na KROQ 2014 włącznie).
Nie od dzisiaj wiadomo, że sesja ostatniego, „podwójnego” albumu Mezmerize/Hypnotize pozostawiła po sobie nieopublikowane nagrania, a nie tak dawno między Daronem Malakianem oraz czołowym wokalistą doszło do konsultacji, które niewydane utwory z ich prywatnych, pobocznych projektów mogłyby ewentualnie pasować do stylu System Of A Down, co może oznaczać, że nowy album band’u powstanie niczym składanka pomysłów, ale nie koniecznie, gdyż może być on tworzony całkowicie od nowa.
Temat nowej muzyki czterech Ormian, to nadal temat tabu, który mimo wszystko po trochu przecieka do rzeszy fanów. Wielu ma nadzieję, że kulisy tychże tajemnic zostaną odsłonięte chociaż w pewnym stopniu na nadchodzącej wielkimi krokami trasie „Wake Up The Souls Tour 2015„, której początek za niespełna dwa tygodnie!

Oto pełne video z wywiadu:

~ - autor: soadnews w dniu 15 marca, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: