PERKUSJA NA „THESE GREY MEN” UKOŃCZONA!!

Grey Men” ogłosili ukończenie ścieżek perkusyjnych dla swojego projektu:

„Wspaniałe wieści!! John Dolmayan ukończył ścieżki perkusyjne i wchodzi kolejna faza, jak tylko czas na to pozwoli… Jest bardzo podekscytowany i wkrótce dowiecie się więcej.”

These Grey Men” to inicjatywa Johna Dolamayana, który wraz z Jamesem Hazleyem postanowił nagrać perkusyjny cover-album w ramach inspiracji muzyką z całego świata. Pomysł narodził się w podróżach John’a, a chęć wydania czegoś nowego zaczęła mu dokuczać i determinować go do działania. Kolejnym krokiem stało się ogłoszenie „These Grey Men” na Kickstarterze, a cała akcja osiągnęła minimalny, wymagany poziom dofinansowania, żeby w przyszłości projekt mógł ujrzeć światło dzienne.

Podczas akcji crowdfunding’owej dowiedzieliśmy się o zamierzeniach projektu i korzyściach przysługujących pomagającym osiągnąć wyznaczony cel. John Dolmayan ujawnił również setlist’ę i podjął się kilku chat’ów publicznych oraz wywiadu na Loveline w celu udzielenia odpowiedzi na dodatkowe pytania.

W międzyczasie, w grudniu „These Grey Men” wchodzą do studia, gdzie w roku 1998 nagrany został debiutancki album System Of A Down i rozpoczynają pracę nad cover-albumem, który rozwinąwszy ideę stawia teraz na coś więcej niż tylko cover’y. Wiadomo również, że potajemnie zebrał się cały zespół Ormian, żeby dorzucić przyjacielowi nutę swojego piętna do TGM, lecz póki co, szczegóły owiane są tajemnicą (wśród fanów istniały nawet spekulacje, że „These Grey Men” to tylko przykrywka SOAD przy nagrywaniu nowego albumu, jednak John wyraźnie daje nam do zrozumienia, że taki projekt rzeczywiście powstaje).

Minęło już sporo czasu od marca 2014, kiedy to Dolmayan i Hazley stawiali pierwsze kroki, jednak to ostatnie 3-4 miesiące pokazały najważniejsze i najpoważniejsze etapy zaangażowania obu panów. John wspominał, że album powinien być gotowy w okolicach lata roku bieżącego, ale trzymajmy się tego z dystansem, bo teraz „These Grey Men” będzie musiało zrobić sobie niemal 2-miesięczną przerwę z uwagi na inne obowiązki perkusisty SOAD, które zbliżają się wielkimi krokami.

Przy okazji pragniemy zaprosić do nowej galerii TGM, która powstała na naszej stronie.
GALERIA ‚THESE GREY MEN’

~ - autor: soadnews w dniu 6 marca, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: