ALARM KONCERTOWY!!

Przypominamy o trasie System Of A Down „Wake Up The Souls Tour„, której początek już 6-kwietnia!!

Jeżeli są jeszcze jakieś sprawy organizacyjne, jak kupno biletu, załatwienie noclegów, lokalizacja oraz komunikacja, inwentarz, niezbędne dokumenty, kontakty lub problemy finansowe, to przypominamy, że warto podkręcić trochę tempo, gdyż szóstego dnia, czwartego miesiąca roku bieżącego na The Forum w Los Angeles, System Of A Down koncertem rozpocznie historyczną, jedyną i niepowtarzalną trasę, która po zakończonej erze „Reunion” (lata 2010-2014) doprowadzi w końcu zespół do serca ich narodu, Armenii i jej stolicy Erywania!!

Po niemal 20 latach istnienia zespołu i w setną rocznicę „Ludobójstwa Ormian„, czwórka alternatywnych muzyków w końcu dotrze na Plac Republikański, gdzie w noc przed obchodami pamięci ofiar ludobójstwa, przedstawi jeszcze raz swoje przesłanie do rządów tureckich, o oficjalne uznanie tamtych mrocznych dni roku 1915 za zbrodnię dokonaną na niewinnych.. milionach!
Tym razem odwaga i dążenie do sprawiedliwości wynosi band poza pośrednią ramę kilka razy granych koncertów „Souls” w Los Angeles i zamienia je w trasę „Wake Up The Souls„, która ma stać się ciężkim orężem wykrzykiwanej prawdy, niczym riffy brzmiące podczas utworów „P.L.U.C.K.” i „Holy Mountains„!!

Będzie to metalowe wydarzenie na miarę legendy z uwagi na słuszność, niebezpieczeństwo oraz historię, jaka się z tym wiąże.

Sama trasa została zapowiedziana oficjalnie przez zespół na stronie głównej SYSTEMOFADOWN.COM pod koniec zeszłego roku…

…i dotyczy siedmiu miast w ośmiu państwach euroazjatyckich plus jednego w Ameryce Północnej.

Oto lista i daty tych koncertów:

2015.04.06 – Stany Zjednoczone, Los Angeles, Iglewood, CA, The Forum
2015.04.10 – Wielka Brytania, Londyn, Wembley, The SSE Arena
2015.04.13 – Niemcy, Kolonia, Lanxess Arena
2015.04.14 – Francja, Lyon, Halle Tony Garnier
2015.04.16 – Belgia, Vorst, Vorst Nationaal
2015.04.17 – Holandia, Amsterdam, Ziggo Dome
2015.04.20 – Rosja, Moskwa, Olympinsky Stadium
2015.04.23 – Armenia, Erywań, Plac Republikański

Wobec powyższego szykują się także liczne zmiany, wśród których warto wymienić setlistę, o której wiadomo, że będzie całkowicie nowa, a jak zapowiada zespół, będą na niej utwory, jakich dawno nie grali lub (i nawet) będzie nam dane może usłyszeć całkowicie nową muzykę!
SOAD od dłuższego czasu pracuje w podziemiu nad nowym materiałem, lecz jego ukazanie się to nadal spekulacja o zapowiedziach na przełom lat 2015/2016. Do tego czasu wiadome jest, że odbędzie się jeszcze trasa na Rock In Rio (miasta Rio De Janeiro, Sao Paulo oraz Meksyk są już potwierdzone) i koncert festiwalowy w kanadyjskim Montebello.
Na „Wake Up The Souls Tour” możemy spodziewać się, że Daron Malakian na stałę pochwyci już gitarę Iceman’a, którego używał w „erze Toxicity„, lecz tym razem nowego modelu, przedstawionego raz podczas KROQ Almost Acoustic Christmas w 2014 roku na pojedynczym show.
Zespół odmienił także szatę graficzną swojej strony głównej, gdzie zastosowano punkty zapalne zespolone z Twitter’em, aby wieść o „Ludobójstwie” rozchodziła się po całym świecie dzięki fanom także.

Spodziewamy się zatem niesamowitego widowiska i życzymy chłopakom formy i radości, a wydarzeniu godności i pomyślności.

Transmisja z Erywania na żywo w internecie odbędzie się na cały świat i jak tylko poznamy szczegóły, poinformujemy także Was fani z Polski!

Bilety zostały już niemal wyprzedane w oficjalnej sprzedaży, lecz na serwisach „konikach” takich jak VIAGOGO można je jeszcze odkupić za wyższe kwoty.

Do Erywania jesteśmy wszyscy zaproszeni za free z uwagi na wagę wydarzenia!!

Zastanówmy się więc teraz nad sprawami, które przytrafią się nam tylko raz w życiu..

..na koniec pragnę przypomnieć dokument z przygotowań zespołu do uroczystości „Souls” z roku 2004 i ich spojrzenie na sprawę…

~ - autor: soadnews w dniu 6 marca, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: