SERJ TANKIAN NAPISAŁ JUŻ KILKA UTWORÓW NA NOWY ALBUM SYSTEM OF A DOWN

SERJ TANKIAN NAPISAŁ JUŻ KILKA UTWORÓW NA NOWY ALBUM SYSTEM OF A DOWN

W najnowszym wywiadzie, Serj powiedział magazynowi Rollingstone: ” Była rozmowa, mamy zamiar jechać w trasę, wrócić i chcemy zobaczyć gdzie aktualnie jesteśmy. Jeśli mamy utwory, które spełnią swoją rolę w System of a Down, jeśli mam je ja i jeśli ma je Daron, to pozostaje otwartość do wspólnej pracy, ale jeszcze nie mamy żadnych konkretnych planów, które moglibyśmy ogłosić”

Serj również dodaje, że napisał kilka utworów, które mogą znaleźć zastosowanie w System of a Down (prawdopodobnie ze względu na ich cięższe podłoże). Komentuje to następująco:

” Nie jestem pewien dopóki nie nadejdzie czas, w którym będę mógł zagrać moje utwory chłopakom i zobaczyć, czy to jest coś, co mogłoby im pasować. „

Zmieniając temat, powrócił do swej solowej kariery dodając:

„Aktualnie jestem skupiony na nagrywaniu ścieżki dźwiękowej do filmu. Jest to bardzo fajna ścieżka, która została stworzona do filmu inspirowanym…ponownie ludobójstwem. To wszystko co robię aktualnie. Film zwie się „1915”. To bardzo interesujący dramat, który jest kręcony w teatrze w Los Angeles, bardzo starym i bardzo dobrym. To naprawdę ciekawy thriller psychologiczny, nowoczesna historia. Zajmuje się zaprzeczeniami i psychologicznymi skutkami ludobójstwa, a nie fizycznymi aspektami”

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Styczeń 9, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: