FRANKY PEREZ WCIĄŻ WIERZY W DARONA

FRANKY PEREZ WCIĄŻ WIERZY W DARONA

W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym z byłym gitarzystą Scars On Broadway dla hiszpańskiego portalu daemoniaca.com, możemy dowiedzieć się iż Franky Perez nie próżnuje aktualnie w temacie muzyki, gdyż udziela się wokalnie na najnowszym albumie zespołu Apocalyptica, a także wybiera się z nią w trasę (singiel z tego wydawnictwa, możecie przesłuchać poniżej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Franky odszedł ze Scars On Broadway 4 lata temu, a temat jego udziału w tej formacji od jego odejścia pozostał tematem tabu. Tym razem było jednak inaczej. Na pytanie: ” Co ze Scars On Broadway? Czy ujrzymy cokolwiek nowego od zespołu w przyszłości? ” Franky Perez odpowiada krótko, lecz w jego odpowiedzi można doczytać się wiele:

„Mam taką nadzieję.. Ze mną i Dolmayanem w oryginalnym składzie nie dało się nas powstrzymać”

Ta wypowiedź daje sporo do myślenia, gdyż możemy z niej odczytać między wersami iż może to i Malakian był zawsze mózgiem Scars On Broadway, lecz Dolmayan i Perez byli jego sercem, które napędzało cały mechanizm, a zespół musiał sporo utracić, czego świadkami jesteśmy aktualnie. Przypomnijmy… Podczas odwołania dalszej części trasy przez Darona w 2008r, Franky wraz z Johnem wyszli z inicjatywą mini-trasy pod szyldem Scars On Broadway dla stacjonujących w Iraku amerykańskich żołnierzy, na co uzyskali „błogosławieństwo” frontmana SOB (Wśród setlisty znajdowały się cztery utwory Scars On Broadway + kilka coverów awangardowej klasyki, a nawet cover Lonely Day, który był pierwszym wykonaniem tego utworu przez Dolmayana od ostatniego, pożegnalnego koncertu System of a Down). Cztery lata temu zaś obaj panowie solidarnie opuścili zespół. Według nieoficjalnych komentarzy muzyków, był to osobisty protest wymierzony w niezdecydowanie Darona Malakiana co do przyszłości zespołu, oraz sposobu, w jaki kolejny album SOB miał powstać. Zlepki wideo z mini-trasy po Iraku, poniżej.

 

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Styczeń 8, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: