SYSTEM OF A DOWN PRACUJE NAD NOWYM MATERIAŁEM!

SYSTEM OF A DOWN PRACUJE NAD NOWYM MATERIAŁEM!

W niedawnym wywiadzie kliniki basowej z Shavo Odaddjianem, basista podzielił się z fanami wiadomościami, na które od dawna czekali. Co prawda nie jest to jasne postawienie sprawy, ale przynajmniej każdy może dowiedzieć się jak wszystko przebiega, oraz na czym zespół stoi aktualnie. Poniżej zacytuję najciekawsze wypowiedzi:

” Aktualnie spotykamy się, mamy trochę rzeczy, które nadciągną w przyszłości, chcę…wiecie… nie mogę powiedzieć wam, ale chciałbym, bo jestem bardzo podekscytowany tym wszystkim, ale nie powinienem „

Po dłuższej rozmowie na inne tematy, Shavo spytany przez jednego z fanów, ponownie powrócił do tematu, zdradzając więcej niż poprzednio:

„Mamy trochę nowego materiału, ale to wszystko jest wciąż w obróbce, więc nie wiem kiedy to się ukaże. Byliśmy w bałaganie i automatycznie mówiono nam ” my chcemy kolejny Chop Suey!” a moja reakcja wtedy była taka: ” ??? ” więc było na nas wiele presji, rozumiesz? – stonuj!… „kolejny B.Y.O.B” – Nie! Nie mów mi tego, nie zrobimy drugiej części tego utworu, wiesz? Gdybyśmy to czuli, to byśmy to zrobili, wiesz? Ale nasze piosenki się nieco rozwijają więc myśleliśmy, że to było dziwne. We troje przynosiliśmy utwory i… przestaliśmy. Teraz planujemy wrócić z otwartymi umysłami tak, że nie chcemy kolejnego tego, co zrobiliśmy już w przeszłości. Po prostu będziemy robić co trzeba i mam nadzieję, że to będzie lepsze od tego, co już zrobiliśmy kiedy dorośliśmy. Gdy mówię lepsze. mam na myśli, że jeśli myślisz że już to masz, to jesteś martwy. Zawsze możesz być lepszy i zawsze możesz dojrzeć bardziej.”

Cały wywiad z Shavo poniżej:

 

W najnowszym magazynie Kerrang, w którym jest wywiad na temat obecnej atmosfery w zespole, padło pytanie „Czego możemy spodziewać się po zakończeniu trasy (Wake Up The Souls)?” Shavo odpowiedział następująco:

„Przyszłość może pomieścić wszystko. Mogę powiedzieć, że są nowe utwory, ale nikt nie jest upoważniony by je usłyszeć! Zrobiliśmy już trochę ostrych rzeczy i spotkaliśmy się by zagrać nowy materiał na żywo. Po prostu wchodzimy do pokoju i gramy. Kto wie, kiedy to wszystko będziemy mieli już skończone?”

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Styczeń 2, 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: