MIKE SHINODA PRZYWRÓCI RÓWNOWAGĘ W SYSTEM OF A DOWN?

https://i0.wp.com/www.revolvermag.com/wp-content/uploads/2014/09/Bxrn6MnCYAEBqFx.jpg

Przed koncertem Linkin Park w Wiedniu, Mike Shinoda udzielił krótkiego wywiadu dla jednego z portali. W artykule padło kilka słów na temat gościnnych artystów z albumu ” The Hunting Party „, a w szczególności Toma Morello oraz samego Darona z System of a Down! Pozwolę sobie na zacytowanie przetłumaczonej wypowiedzi Shinody:

„Wybrałem ich z muzycznych powodów. nigdy nie rozmawialiśmy na temat polityki, nigdy nie byliśmy w takim nastroju. Ale byłem szczęśliwy gdy Daron wyznał iż wiele się od nas nauczył, obserwując jak Linkin Park funkcjonuje w studio, jak wyrozumiali wszyscy dla siebie jesteśmy oraz jak okazujemy sobie ten szacunek. Każdy wie jak napięta sytuacja w System of a Down jest aktualnie. Jeśli mogę coś zrobić jako fan zespołu, aby ich znowu razem ze sobą połączyć by zrobili świetną muzykę – wow, to byłoby fantastyczne! „

Jak widać, wybierając Darona jako jednego z gości na najnowszym albumie Linkin Park, Mike przypomniał mu, jak wygląda praca w zespole w którym panuje zdrowa atmosfera oraz zaserwował świetną rozgrzewkę przed wejściem do studio z System of a Down. Pragnę przypomnieć iż ostatnie albumy formacji – Mezmerize oraz Hypnotize są w przeważającej części dziełem Malakiana, którego wizjom podlegała reszta członków zespołu. Poza gitarowymi riffami i tekstami, wiele partii bębnów wymyślił on sam, a większość ścieżek basowych zamiast przez Shavo, została zarejestrowana także przez niego. Również debiutancki album Scars On Broadway, okazał się być w większości dziełem Darona, zaś jego niewydany jak dotąd następca jest w 100% wizją Ormianina, na którym po raz pierwszy własnoręcznie nagrał również ścieżki perkusji.

~ - autor: soadnews w dniu 21 listopada, 2014.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: