BIG DAY OUT 2002 na DVD

https://i2.wp.com/i.imgur.com/CDRSBzR.jpg
Witam! W końcu po dłuższym czasie i wspólnej pracy z Nomadem, wypuszczamy do sieci DVD z koncertu Big Day Out z 2002 roku.
Koncert uważany jest za jeden z najlepszych występów w ich karierze, dlatego zdecydowaliśmy się ‚ulepszyć’ obecne wersje dostępne w sieci – z niebieskim i pomarańczowym logo [V] Channel.
Najlepsza jakość obrazu z wersji ‚Blue’, która niestety nie jest pełna (ucięto m.in. solówkę Darona podczas utworu Psycho), została wzbogacona o brakujące fragmenty z wersji ‚Orange’. Podmieniliśmy 90% audio na bezstratną jakość ‚FLAC’, której byłem w posiadaniu oraz wzbogaciliśmy DVD o dwa wywiady przeprowadzone podczas festiwalu. Całość dopełniają trzy utwory, które nigdy nie wyciekły do internetu w postaci wideo, zostały zagrane na samym początku występu – ‚War?’, ‚Jet Pilot’ oraz ‚X’. Postanowiliśmy dodać audio w/w utworów oraz wzbogacić je tworząc klipy wideo/ prezentacje ze zdjęciami (poniżej link do wideoklipu ‚jet pilot’).
To wszystko w postaci DVD z przejrzystym Menu i rozdziałami jest dla was od dzisiaj dostępne – pod warunkiem że jesteście zarejestrowani na naszej stronie. Zachęcam tych, którzy jeszcze tego nie zrobili! 🙂

Wideoklip do ‚Jet Pilot’:
Link
Wygląd Menu/krótki przegląd DVD:
Link

oraz najważniejsze – link do pobrania: POBIERZ

Miłego Oglądania!

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Luty 14, 2014.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: