Kolejne koncerty SOAD sprzed lat w sieci!

W końcu doczekaliśmy się możliwości obejrzenia dotąd nieznanych nagrań koncertów System Of A Down sprzed kilkunastu lat. Motolink dnia dzisiejszego udostępnił pozostałe koncerty które również posiada prawdopodobnie jako jedyny. Na początek utwór ‚War?’ z koncertu na który czekałem najbardziej widząc wcześniej screeny. Świetny widok, kamerzysta kręcił stojąc na scenie, można podejrzewać że był on bliskim przyjacielem zespołu, ponieważ Motolink od tej samej osoby dostał również koncert smokeout na taśmie VHS (nie ujawnił jednak nicku osoby, wiadomo tylko że była użytkownikiem dawnego forum soadonefnet – największego zbioru koncertów SOAD jaki istniał, jeśli ktos niewie). Poniżej wideo:

data koncertu to 07/15/2000 – Los Angeles Memorial Coliseum – Los Angeles, ponieważ z tego co mówił Motolink, podczas show Serj mówi do publiki że dziś są urodziny Johna. Wraz z innymi osobami udało nam się zebrać dodatkowe informacje:
Co widać na pierwszy rzut oka to to, że wideo jest z trasy ‚SUMMER SANITARIUM TOUR’
Na scenie wystąpili:
– Metallica
– Korn
– Kid Rock
– Powerman 5000
– System Of A Down

Ilość osób: 73,458
Bilety sprzedane łącznie w kwocie: $4,334,590

Jak można zauważyć, tyle ludzi na jednym koncercie i żadnych zdjęć ani filmów z tego wydarzenia oprócz jednego – niesamowite 🙂 dodać trzeba, że oczywiście całe show zostało wyprzedane i jest jednym wśród 50-ciu największych koncertów w historii w Ameryce (nie zaliczanych do festiwali).

Drugim utworem, jaki umieścił Motolink, jest Spiders z koncertu: 2000/01/18 – Club Rio – Tempe, AZ – USA. Niektórzy pewnie wiedzą, że koncert ten już ujrzał światło dzienne w zwykłej wersji avi, natomiast Motolink posiada wersje DVD:

Pozostaje tylko jemu pozazdrościć jego kolekcji, miał duże szczęście ponieważ kupił od użytkownika z soadonefnet taśmy z koncertem smokeout i club rio w wersji DVD, natomiast oglądając koncert smokeout, znalazł za nim Summer Sanitarium Tour oraz koncert z Tokyo który był we wczorajszym newsie.

Reklamy

~ - autor: soadnews w dniu Sierpień 9, 2012.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: