Aktualizacja Strony

Jak już większość zdążyła zauważyć, strona poświęcona newsom na temat system of a down ma się coraz lepiej, uporałem się z większością błędów wczytywania strony, podejrzewam że przez dłuższy czas nie będzie mi stwarzał kłopotów nowy serwer. Strona głównie znajduje się pod trzema adresami, soadnews.prv.pl ; soad-news.prv.pl ; soadnews.wordpress.com ; Jest ich jeszcze kilka, ale to mało istotne 🙂 W międzyczasie do strony dołączył dział „Koncerty”. Zachęcam do przeglądania tego działu, można znaleźć spore zasoby koncertów łatwiej i trudniej dostępnych w sieci.
Do edycji nagłówka bloga przyczynił się użytkownik „Kudłacz1991”, zachęcam do odwiedzenia strony digart tego użytkownika:

www.kudlacz1991.digart.pl a także www.myspace.com/gorgonzollaband

Co do dalszych poczynań: jeśli czas pozwoli, spodziewać się można oczywiście podstawowych działów bio,tekstów i tłumaczeń, galerii, fan artu, mam zamiar również uzupełnić newsy archiwalne aż do roku 2002 a może i wcześniej, aczkolwiek sporo czasu to zajmie. Z ciekawszych rzeczy znajdziecie również spis wszystkich koncertów jakie system odbył (dział koncerty będzie je obejmował, mimo że niestety nie wszystkie zostały ujęte…) spis wszystkich albumów,singli,wersji limitowanych, jednym słowem wszystko co jest ‚rare’ to mnie kręci:) więc również będzie i niespodzianka odnośnie rzeczy rzadko dostępnych. Pozostaje wam uzbroić się w cierpliwość 😀

~ - autor: soadnews w dniu 23 lutego, 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: